„Neharmoningas” Pasaulis

Kas atsitinka, kai žmonės atsiduoda neharmoningoms energijoms? Kažkuri viena energija pradeda dominuoti, pajungdama likusias egoistiniams tikslams. Dažniausiai tai Tuščiagarbiškumas, paverčiantis  žmones „visažinais”, tautas – „išskirtinėmis”, o  civilizaciją – „antgamtine”. Kaip Orvelio romane  1984-tieji. Čia renkam medžiagą, iliustruojančią didžiausias tokias grimasas ir būdus, kaip jas „ištaisyti”.

Neharmoningos energijos formuoja „netikrų” jausmų pasaulį su iškreiptomis moralinėmis vertybėmis:

Sielos Sandara – žr. „periferinius” jausmus arčiau sūkurio kraštų
Moralinės Savybės – žr. savybes pilkame fone schemos kairėje pusėje

Mes gi siekiame gyventi „pilnaverčiais” jausmais su „tikromis” moralinėmis vertybėmis, todėl „netikriems” fenomenams turim priešpastatayti „tikrus”.


Valstybė „engia” žmones:

Harry Browne – Why Government Doesn’t Work

Harry Browne Why government doesn’t work pdf

The Collapse of The American Dream Explained in Animation

60 Second Adventures in Economics (1/6)

1984 by George Orwell FULL Audiobook

Negyvas „valdymo mechanizmas”, šimtmečiais kurtas ištisų „žynių” kastų, prisidengia „kilniais” tikslais, bet daro viską „atvirkščiai” – neatsitiktinai gi tipinio valdininko intelektas atitinka K(1) = 2 – žemiausią logikos lygį (žr. protas-erdve-intelektas), o visi politikai kartu paėmus (nors daugelis iš jų ir aukštesnio intelekto) kol kas nesugeba iš esmės nieko pakeisti.

Išeitis yra kiekvieno žmogaus asmeniniame tobulėjime. Valstybė turi tarnauti žmogui, o ne atvirkščiai, ir šitai taps įmanoma, tik kai Žmogus pats pataps atsakingu už save. Žr. Laimės Kelio Etapai ir stebuklu-technologija.

Harmoningi Žmonės sugebės pakeisti valdymo mechanizmą, taip kad įstatymas pataps tik „patariamuoju” elementu – įstatymas  neteks šiandieninės „baudžiamosios” galios, nes niekas nebenorės būt baudžiamas, anei bausti kitus – žr. Nustokime Bausti.

Dievas sukūrė Harmoningą Žmogų, gi valstybę sukūrė neharmoningi žmonės, kuriems nieko nebeleika, kaip tik vėl tapti Harmoningais 🙂

Atminkim, kad išorinis pasaulis tėra kiekvieno iš mūsų vidaus atspindys


Daugelis mokslinių tyrimų klaidingi:

„Why Most Published Research Findings are False” Part I
John Ioannidis: „Reproducible Research: True or False?”

Esmė tokia: daugelio mokslininkų „siauraprotiški” interesai įtakoja eksperimentų rezultatus, todėl jų tyrimų rezultatai klaidingi. Neklaidingi tik tie tyrimai, kurie siekia visų žmonių gerovės – žr. Ar Materija Gyva? ir  Progresyvios Teorijos


„Parduotuvinis” maistas nuodingas:

Foods That Heal & Foods That Kill
More Than an Apple a Day: Preventing Our Most Common Diseases
Documentary Genetically Modified Foods
Seeds Of Death GMO’s EXPOSED – Full Documentary
Food – The Ultimate Secret Exposed full version:
Food That Kills – Full Presentation
Additives in food – Why are additives added to food?
Health Alert! Secrets of the Processed Food Industry
10 foods that will KILL you (Unhealthy foods the Real Truth)

Visi „išgryninti” produktai  pavojingi, nes niekas nežino, kaip juos „subalansuoti”. Štai natūralus cukrus vaisiuose subalansuotas šimtais kitų ingredientų, todėl jis naudingas, bet užtenka jį „išgrynint”, ir patampa nuodu. Tas pats su druska, vitaminais, miltais, aliejais, ir visais kitais „rafinuotais” prduktais. Gamtoje Dievas subtiliai subalansavo tūkstančius ingredientų, tuo tarpu kai mokslininkai tesugeba dirbti vos su keliais. Mokslininkų intelektas apsprendžiamas K(2) = 6, o Dievo – K(240) ~ 10^47 (žr. Protas – Erdvė – Intelektas) – ar bereikia daugiau argumentų?

Vienintelis naudingas maistas – iš gamtos, užaugintas be „technikos”, sintetinių trašų ir/ar kitokių rafinuotų priedų


„Žudanti” medicina

Death by Medicine a film by Gary Null
Vaccine Nation (Documentary)
Bottle of Lies (book review)

Nūdienos medicina rūpinasi ligomis, o ne žmonėmis. Medicinai naudinga, kad žmonės sirgtų. Todėl savo sveikata reikia rūpintis patiems. Sunegalavus, geriau kreiptis pas žolininkes, homeopatus, ar šiaip artimus žmones, kurie galėtu jus išgydyt savo meile ir dėmesiu. Į daktarus galima kreiptis tik kritiniais atvejais, kai „nebėra kur dėtis”…


Kas turit daugiau medžiagos – palikit komentarą!

Išties Pasaulis yra Harmoningas, bet mus supanti „neharmoningumo” iliuzija kartais atrodo tokia stipri, kad palaipsniui susikuria „atvirkščia” nuomonė. Visa tai yra mūsų pačių ankstesnių įsitikinimų pasekmė. Bet koks „neharmongumas” – it sprendžina, stumianti mus asmeninio tobulėjimo link. Taigi, priimkim esamą Pasaulį kūrybingai – bet koks sunkumas tėra naujas šansas pagreitint savo svajonių realizavimą 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *