Bendrystės Žiedas

Bendrystės Žiedas – ilgalaikės savitarpio pagalbos platforma, įgalinanti žmones dalintis unikaliais įgūdžiais, patirtimis ir pasaulėžiūra:

bendrystesziedas.lt.

Panašiai į humansapp, tik orientuota į ilgesnį bendravimą („kompetetingą brolystę”). Jei žmogus nori tave aplankyti, ką jis galėtų nuveikt, patirt arba išmokt? Ar gautų pavalgyt, permiegot, pasinaudot tavo įrankiais ar instrumentais, ir už kokią kaina ar kitokį atlygį? Jei nenori, kad žmonės pas tave važiuotų, gal gali suteikt paslaugas ar pamokint neutralioje vietoje, arba aplankyti patį „užsakovą” (kaip paslaugos.lt)?

Skirtingai nuo jau veikiančių grupių bei platformų, mūsų akcentas į artimesnį susidraugavimą („tėvo ir sūnaus”, „meistro ir pameistrio”, „mokytojo ir mokinio”, santykius). Paslaugos bei produktai yra svarbūs, bet žmogiškas ryšys dar svarbiau. Šiandienos pasaulyje žmogiškas ryšys užgožtas pragmatinės naudos, tuo tarpu kai ilgalaikis klestėjimas ateina tik per nuoširdžią bičiulystę.

Ši platforma potencialiai apjungtų visų sričių specialistus, pradedant amatininkais bei eko-produktų tiekėjais ir baigiant įvairių sričių mokytojais bei psichologais. Veiklų platumas užtikrintų „bičių spiečiaus” efektą, įgalinantį veiklesnius žmones spręst kompleksines (išgyvenimo) probemas