Kontaktai, kaip mus rasti, vietovė

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Sakniavos kaimas“Mūsų adresas: Lazdijų rajonas, Veisiejų seniūnija, Sakniavos kaimas, pašto kodas 67334, tel. 861594374 (Alanas), e-mail: alanas196560@gmail.com

Kaip atvažiuoti: jei yra GPS, įvesti „Sakniava“ (kaimas Lazdijų raj.).

Jei važiuojat nuo Alytaus – sukit link Seirijų (Lazdijų kryptis), iškart už Seirijų posūkis į Leipalingį (į kairę), maždaug už 10 km posūkis į Veisiejus (į dešinę, žvyrkelis), pravažiavus Vainiūnus, už ~6 km posūkis į dešinę (lygiai prieš 28-to kilometro stulpelį). Važiuot tiesiai, vienoj vietoj neaiški sankryža – laikytis kairiau, už 1 km (pravažiavus beveik visą kaimą) posūkis į kairę, ten pamatysit namuką su saulute ant stogo.

Jei važiuojat nuo Druskininkų – sukit link Veisiejų, Veisiejuose posūkis link Vainiūnų (galima nusukt ir nedavažiavus Veisiejų – iškart už Šadžiūnų pasūkis į dešinę žvyrkelin), pravažiavus Smarliūnus maždaug už kilometro (ties 7-to kilometro stulpeliu) posūkis į kairę. Ten pasukat ir važiuojat tiesiai, vienoj vietoj neaiški sankryža – laikytis kairiau, už 1 km (pravažiavus beveik visą kaimą) posūkis į kairę – ten mus ir rasit.

Žemėlapis


Esam miškų apsuptyje, kalvotoje vietovėje, turim du prūdus, pirtelę, botanikos – vaismedžių sodą, vaikams – arkliukus, karstykles medžiuose, sūpynes, didelį batutą, plaustą, valtelę.

Aplinkos vaizdai
Video Reportažas – Šventė
Video Reportažas – Treniruokliai

Netoliese keli ežerai: Sakno (0.5 km), Tremento (1 km), Skundžio (4 km), Morkavo ir Vernijaus (apie 6 km)

Netoliese Ročkių ekogyvenvietė, Dzūkijos Nacionalinis Parkas, Paveisininkų Piliakalnis, Mėčiūnų Piliakalnis


Visoje teritorijoje patariama visad šypsotis, stengtis suprasti ir padėti aplinkiniams. Kaip susikurt gerą nuotaiką

Draudžiama: vartoti alkoholinius gėrimus, rūkyti, keiktis, kitokiais būdais reikšti grubias emocijas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *