Kontaktai

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Sakniavos kaimas“Alanas Petrauskas
alanas196560@gmail.com
861594374

FB, Linkedin

Lazdijų rajonas, Veisiejų seniūnija, Sakniavos kaimas, pašto kodas 67334

Kaip atvažiuoti: jei yra GPS, įvesti „Sakniava” (kaimas Lazdijų raj.).

Jei važiuojat nuo Alytaus – sukit link Seirijų (Lazdijų kryptis), iškart už Seirijų posūkis į Leipalingį (į kairę), maždaug už 10 km posūkis į Veisiejus (į dešinę), pravažiavus Vainiūnus, už ~6 km posūkis į dešinę (lygiai prieš 28-to kilometro stulpelį). Pasukus, važiuot tiesiai, vienoj vietoj neaiški sankryža – laikytis kairiau, už 1 km (pravažiavus beveik visą kaimą) posūkis į kairę, ten pamatysit namuką su (nublukusia) saulute ant stogo.

Jei važiuojat nuo Druskininkų – sukit link Veisiejų, Veisiejuose posūkis link Vainiūnų (galima nusukt ir nedavažiavus Veisiejų – iškart už Šadžiūnų pasūkis į dešinę žvyrkelin), pravažiavus Smarliūnus maždaug už kilometro (ties 7-to kilometro stulpeliu) posūkis į kairę. Ten pasukat ir važiuojat tiesiai, vienoj vietoj neaiški sankryža – laikytis kairiau, už 1 km (pravažiavus beveik visą kaimą) posūkis į kairę – ten mus ir rasit.

Žemėlapis

Koordinatės: 484881, 6001262 (LKS)
54.148435, 23.768568 (WGS)
54° 8′ 54.37″, 23° 46′ 6.85″ (WGS)


Aplinkos vaizdai
Video Reportažas – Šventė
Video Reportažas – Treniruokliai

Netoliese Ročkių ekogyvenvietė, Dzūkijos Nacionalinis Parkas, Paveisininkų Piliakalnis, Mėčiūnų Piliakalnis


Kaip susikurt gerą nuotaiką

 

Viena mintis apie „Kontaktai“

  1. Sveiki —del misku ir netik –„” cia rolikas kaip tik ap miska ir spec tarnybos ir armija Rusijoj dar neaisku ar nugales ta misko mafija https://www.youtube.com/watch?v=AypPYaSa9lw Lietuvuoj galvuoja kad ikalbins vilka mesos ne valgyt — kai uz misko nekirtima yra 0,0% visuomenes ir nulis tarnybu —kaip tik misku tema ir turiu… kur veiktu bet kirteja neatmest reikia o priimt kaip suzaluota savo kuno dali tada ir ateis pasikeitimai o kitaip atmetimas =amputacija —https://www.youtube.com/watch?v=JQQ_wIkgNEw&t=102s&fbclid=IwAR1uCe8gR5bAxtj6Y3-UZfHh3wcN5uG2k21WNnNxuihWIdNWySWZDiMa6Ls —- Alanui (jei dar neragavo )=https://www.youtube.com/watch?v=dlu1_5cDaqI&t=4396s Jo daug roliku na ir cenzura pasalino kiek?… Na pradziai tiek GEROS JUMS VISIEMS su Pagarba https://www.facebook.com/lesser59/ ( na ir cia dar harmonizuojantis medis (bet cia reikia liest https://www.facebook.com/lesserart )

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *