Mąstymo Dinamikos Analizė

Kaip rašė  K. Kastaneda,  “Niekada nedaryk to, be ko gali apsieiti… Bet jei pradėjai, tai arba užbaik, arba numirk”. Tai akivaizdžiai patvirtina Mąstymo Dinamikos Analizė. Išeinant iš to, kad „ekvipotencinių minčių daugiakampiuose” kiekvienas kampas žymi duotos minties „konkretumą”, galima parodyt, kad sprendimus geriausia priimt arba iškart (remiantis „pirmo įspūdžio” efektu), arba tik kai jau nebegali kitaip gyventi …   Tarpiniuose žingsniuose geriau nedaryt jokių sprendimų, nes tada mintys ne pakankamai konkrečios, tačiau pakankamai „plačios”, kad galima būtų apsieit ir be sprendimų…

Trumpai tariant, kiekvieną situaciją priimam „kvantiškai”. Iš pradžių susiformuoja „pirmas įspūdis”, sudarytas iš „paviršinių” minčių (su „vienetiniu” potencialu). Iš vienos pusės, tos mintys labai konkrečios (turi 60 laipsnių  kampą, leidžaintį harmoningai apjungt priešybes), bet iš kitos pusės jos duoda siaurą supratimą, nes sudaro minimalų daugiakampį (trikampį, tetraedrą, arba N-matį simpleksą). Paskui ateina „platesnis pajautimas”, nes antras ekvipotencinių minčių sluoksnis turi jau daugiau kampų. Trečias sluoksnis  gali turėt dar daugiau kampų, ir t.t. Bet paskutinis sluoksnis vėl  turi  minimalų kampų skaičių, ir tie kampai jau neša maksimalų kūrybinį potencialą

Įdomiausia, kad visi šie „kvantiniai šuoliai” kyla iš paprasto („tolygaus”) matematinio modelio, kuriame nėra jokių „kvantiškumo postulatų”… o rezultatas (bent jau „intuityviam lygmenyj”) sunkiai prognozuojamas, todėl gyvenime taip lengva „apsirikt”…


Taippat čia tinka:

Mąstymo Vizualizavimas
Apie Mąstymo Prigimtį
Gyvoji Trigonometrija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *