Pavasario Šventė 2018

lietuvos-ekogyvenvieciu-susitikimas-2016Gegužės 19-20 d. (trečią savaitgalį), Lazdijų raj. Sakniavos kaime vyks tradicinė Žaidimų ir Linksmybių Šventė su gyvasmiskas.lt  aktualijų  aptarimu

Šeštadienis (pradžia 12 val.):
— Suneštinis stalas (visi vaišina visus)
— Labai skanus vegetarinis plovas
— Žaidimai ir varžybos (video)
— Pirtelė, maudynės, laužas
— Suaugusiems – „Pravilo” (video)
— Vaikams – kiti atrakcionai (nuotraukos)
— Diskusijos (čia tik pradinės mintys – siūlykit savo):
—–  Gyvasmiskas.lt
—–  Dorovinė Miškotyra
—–  Sėklų Mainai
—–  Protas ir Širdis

— Naktį: svaiginantis alyvų kvapas, lakštingalų čiulbėjimas, varlių koncertas

Sekmadienis:
— Mankšta, maudynės, pusryčiai, žaidimai
— Išvyka į Paveisininkų ir  Mėčiūnų piliakalnius (išskirtinės Lietuvos „jėgos vietos”, iš visų pusių apsuptos gūdžių miškų ir ežerų, stebuklingas sąryšis su Protėvių Dvasia)
— Vakare – jausmų lavinimo žaidimai

Pradžia Gegužės 19 dieną (šeštadienį) 12 val. Galima atvažiuoti penktadienį vakare (atsiveškit miegmaišius, kilimėlius). Miegojimas nameliuose (ant grindų), savo palapinėse, kluone ant šieno, arba medžiuose ant tinklų. Vakare būna uodų – pravartu turėt kokį nors eukaliptinį-kamparinį tepalą (pvz Herba Balm)

Kaip atvažiuoti


Kirsdami miškus, naikinam ne tik „išorinę” bioįvairovę, bet ir  savo Sielas. Mūsų protas ir jausmai didele dalimi maitinami aplinkos:

Morfogenezė – mokslas apie Gyvą Pasaulį
Miškai ir Emocinis Fonas

Miškai kertami vardan „greitų pinigų”, bet pinigus galima uždirbt ir iš miškų turizmo.  Pvz., žr   Treehouse Hotels – tūkstasntis tokių „miško viešbučių” galėtų atnešt milijoninius pelnus kasmet

Tačiau  svarbiausia miško paskirtis – stiprint mūsų Dvasią ir glostyt Sielas. Kiekvienas turim apsisodinti kuo gražiausiais Miško Sodais, kad ateities kartos vėl gyventų Meilėje ir Dieviškoj Kūryboj:

Ateities Lietuviai

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *