Vaikų Pavasario Stovykla

2018 metų Balandžio 5-8 dienomis Sakniavos kaime Genčių Stovykla. Kviečiame savarankiškus  vaikus nuo 8-nių metų, nebijančius maudynių eketėj, miego ant žemės tarp kitų vakų, ir šiaip visokių darbų ir užduočių!

Sąlygos spartietiškos: miegas susispaudus dviejuose mažuose nameliuose arba kluone ant šieno (dar galima medžiuose ant tinklų), tualetas lauke, vietoj vonios – prūdas, ryte mankšta su maudynėmis ir krosiuku. Vieną ar du vakarus kursim pirtelę. Kiekveinas bus atsakingas už kažką (laužo kūrimą, vandens nešimą, indų plovimą ir pan.). Valgytis gaminsimės patys, ant laužo

Programoje komandiniai ir individualūs žaidimai,, viktorinos, žygiai į aplinkines pelkes ir miškus, susipažinimas su miško gyventojais ir kitais natūraliais reiškinais, galbūt miško guolių įsirengimas, rankdarbiai iš natūralių medžiagų (pvz., krepšelių pynimas).  Tarp vadovų bus realių „miško vaikų”, labai gerai pažįstančių mišką ir galinčių daug ką papasakot ir parodyt (Jonė, Ainis, Kristina). Vakare dainavimas su Daumilu. Gal pažiūrėsim kokį filmą (pvz Studio Ghibli). Galima išvyka prie piliakalnių. Programą tikslinsim arčiau laiko.  Kas turit geresnių idėjų – palikit komentarą

Pasiimt miegmaišius, kilimėlius, puoduką-dubenėlį-šaukštą, prožektorių (geriausia „ciklopą”), šiltų daiktų (kaime vėjas būna „smelkiantis”, naktį prigriebia šaltukas), neperšlampamų batų. Pirtelei ir maudynėms – rankšluoščiai ir maudimukai. Vakaronėms – mėgstami žaidimai ir muzikos instrumentai.

Reali programa prasidės nuo ketvirtadienio, bet atvežt galit ir trečiadienio vakare – tada jūsų vaikai dalyvaus stovyklavietės ruošime (malkų rinkime laužavietei, tualeto įrengime, ir pan.)

Registracija pas Pauliną (paulina.kleizaite@gmail.com)
Kaina 50 pinigų. Daugiau info 861594374,  alanas196560@gmail.com

Praeitų stovyklų foto

Kaip atvažiuoti

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *