Šypsokimės

The Power of a SmileNuoširdi šypsena – pozityvaus mąstymo garantas. Kartais patys nepastebim, kaip mus apima negatyvios, griaunančios mintys. Tačiau aplinkiniams viską išduoda mūsų veido išraiška: žmonės su rimtais, sukaustytais veidais užvaldomi sunkių, griaunančių minčių.  Jei žmogus nesišypso – vadinasi jam stokoja kūrybiškumo ir pasitikėjimo savimi bei kitais. Tokį lengvai apima „negatyvi vaizduotė”, vedanti į įtarinėjimus, uždarumą, formalumą, ir galiausiai – į santykių šaltumą ir destruktyvumą. Ne veltui sakoma, kad visos niekšybės daromos su rimtais veidais! Senovės budistai nesišypsančius žmones prilygindavo nusikaltėliams. Šiandien toks požiūris patvirtinamas ir daugelio vakarų mokslininkų tyrimų:

What’s in a „smile”? Intra-operative observations

Deciphering the nuance of laughter

Infants of depressed and nondepressed mothers

Lietuvių kultūroje šypsena neretai sutapatinama su lengvabūdiškumu ar apgaule. Tačiau tai klaidinga. Nuoširdi šypsena yra natūrali geranoriškumo išraiška, atspindinti bendrą žmogaus kūrybiškumą, pasitikėjimą savimi, aplinka, ir Dievu:

10 Научных Фактов об Улыбке

О Пользе Улыбки

Todėl patartina šypsotis net ir tada, kai atrodo, kad tam nėra jokios priežasties! Kitaip tariant – šypsitis reikia prisiversti:

Норбеков М.С. – Великая Сила Улыбки

Победитель всегда Сам создаёт хорошее настроение

Žmonės šypsosi ne todėl, kad laimingi, bet laimingi todėl, kad šypsosi!


От улыбки станет всем светлей

Smile – Nat King Cole


Nustokime Bausti

Kaip susikurti gerą nuotaiką

Juokingi videoklipai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *