Mokyklos Dienotvarkė

Diena prasideda nuo sveikinimosi su Saule, Dangumi, Dievu, Meile, žmonėmis, pasidalinimu  mintimis, tikslais. Mankšta, krosiukas per mišką iki ežero, maudymasis, krosiukas atgal. Tai jau 2-3 valandos (atskirom dienom mažiau, kitom daugiau).

Pusryčiai.

Užsiėmimai, žaidimai, šokiai, dainavimai – viskas kartu arba atsikirai, kaip gausis. Kažkaip reiks įpint ir abstrakčius galvosūkius, olimpiadinių uždavinių sprendimus. Eksperimentuosim. Derinsim individualius ir grupinius užsiėmimus.

Pietūs.

Vėl užsiėmimai, žaidimai, ir t.t. Į visą tai reiks įterpt ir einamuosius ūkinius darbus, sodininkavimą, statybas. Diena baigiasi rezultatų aptarimu ir ateinančios dienos tikslų sudarymu. Taipogi kiekvienas pats sau pasirašo asmeninius rezultatus ir tikslus (ateinančios dienos, savaitės, mėnesio, metų, viso gyvenimo – ar bent jau perskaito, ką iki tol buvo susirašęs, kiekvienas turi turėt tokį „slaptą sąsiuvinį”, kur visa tai kasdien užrašoma).

Paskui dar prieš miegą galim paskaityt gražią pasaką ar pamokomą istoriją.

2 mintys apie „Mokyklos Dienotvarkė“

  1. ….norėčiau šalia ežero rytais sutikti saulę, maudytis žiemą sniege, vasarą – rasotoje pievoje arba ežere.. Rudenį rinkti grybus, laukinius obuolius, verti ilgus žemuogių ant smilgų karolius ir pagelbėti žolynuose gyvenančiam vorui, – saulės perlais ir rasos lašais, siuvinėti jo voratinklius…. 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *