Moteriškumo Pavyzdžiai

Moters grožis ir švelnumas apdainuojamas daug kur. Tačiau svarbiausia – šių savybių kombinacija su begaliniu atsidavimu savo Vyrui – būtent tai įkvepia jį kūrybiniam polėkiui, apsaugo nuo nelaimių, ir padaro Visagaliu !

Štai Anastasija įkvėpė Vladimirą Megre tapti Nauju Žmogumi, ir palaikė jį, kai puldavo agresyvūs kritikai spaudoje, per konferencijas, fiziškai gelbėjo, kai restorane pradėjo kabinėtis mafijozai. Matydama, kad Vladimiras nesugeba pakankamai greitai keistis – pasiauokojo, pasiryždama surinkti jo sielą iš mažiausių dalelių, jei pasirodytų, kad ji nebegali savarankiškai egzistuoti ir suirtų ateityje

Liubomila Įkvėpė Radomirą Meilės Erdvės ir Šeimos kūrybai. Gi iki tol ji paaukojo dvidešimt gražiausių jaunystės metų, kad Radomiras į ją atkreiptų demėsį ir pasipirštų. Kitos merginos ilgiau pasilinksmindavo, iš ryto ilgiau pamiegodavo, o ji siekė tapti būtent tokia, kokios reikės jos išrinktąjam. Ji tobulėjo vardan Vyro.

Filme ‘Mongolas’ (apie Čingischano tėtį?) žmona gelbėjo vyrą iš nelaisvės. Taipogi pasakoje Vasilisa Prekrasnaja. Dekabristų žmonos pasiaukojo, sekdamos paskui vyrus į katorgą.

Eduardo Asadovo „Баллада о ненависти и любви” žūvančio poliarininko žmona pasiaukojo, apšmeiždama pati save jo akyse, kad sužandint jame neapykantą sau, kad jis surastų jėgų gyvent bent jau vardan sūnaus.

Тургеневская девушка – верно и преданно следует за любимым. Обладает сильным характером, огромная нравственная сила, взрывная экспрессивность, решительность „идти до конца“. Любит упорно и неотступно. Её боль сильнее и кровь горячее, ее чувства искренне, преданнее, нежели у других. Пленительная женственность, душевная мягкость, грация, сила характера!

Некрасовская женщина: ”Пройдёт – словно Солце засветит!”…

Асадов, Ты Прекрасная Нежная Женщина

Tikros Moters Savybės
Kas yra Moteris Vyrui
Kaip Ja Tapti
Pseudo-moterišumas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *