Tikro Vyro savybės

Svarbiausios Tikro Vyro savybės – tęsėti duotą žodį, bet kokiomis sąlygomis išlikt švelniam ir kūrybingam, visur matyti teigiamas puses, paversti bet kokias problemas į naujas galimybes, rasti išeitį iš bet kokios situacijos. Toks Vyras visad geros nuotaikos, linksmas, išradingas, kūrybingas, sąmojingas, dosnus, atidus, tikslus, atsakingas, rūpestingas, šeimininkiškas, savarankiškas, nepriklausomas, ir svarbiausia – patikimas. (Pilnesnis savybių sąrašas – Rytinėje mantroje.)

Geras pavyzdys iš Anastasijos knygų – vienas iš brolių dvynių-senelių, pas kurį atbėgdavo visi anūkai, kai tik susipykdavo, bet jis kaipmat suorganizuodavo kažkokį žaidimą ir visi iškart susitaikydavo.

Tikram Vyrui nėra nieko brangiau už Moterį, skiriančią jam visą savo dėmesį, ir pasiryžusią besąlygiškai pasiaukoti vardan jo – nėra tokio dalyko, kurio jis nesugebėtų padaryti dėl tokios Moters!!! Tačiau toks Vyro pasiryžimas gali ateit ne iškart, o tik jam „pabudus“. Daugelis Vyrų „užmigdyti“ kasdienės rutinos, ir juos pabudint gali tik Tikra Moteris, sugebanti fokusuoti begalinę meilę į tai, ko jos Vyrui reikia (pvz., Великий Моурави – его жена, полюбившая всю вoeнную рать мужа, как собственных сыновей)

Donato Vyriški pokalbiai su Kęstučiu Kaupu – kas yra tikras vyras?

Настоящий Мужчина
Пять секретов настоящего мужчины

7 качеств настоящего мужчины
5 качеств мужчины, к которому тянет девушек

Why I’m done trying to be “man enough” | Justin Baldoni

Kiekvienas vyras turėtų perskaityt Mišelio Odeno knygą „Fermeris ir Akušeris“

Tikro Vyro Pavizdžiai
Kaip Juo Tapti
Pseudo-vyriškumas