Kas yra Laiminga Šeima

Laiminga Šeima – tai VIENTISA Dvasia, apjungianti visus šeimos narius į nedalomą organizmą. Toks vientisumas įmanomas tik esant Neribotai Pasirinkimo Laisvei – nes bet kokia prievarta sukelia priešpriešą ir atskirumą.

Šeimos vienybė prasideda nuo Vyro ir Moters. Laimingoje Šeimoje vyras ir žmona viens kitam svarbesni už visus kitus – net ir už tėvus ir vaikus – nes jų tarpusavio Meilė bekompromisinė. Vyras su Moterimi kartu kuria vaikų ateitį savo jausmais ir mintimis. Vaikai akimirksniu perima elgesio modelius iš tėvų, todėl jie irgi pradeda svajot apie savo „puseles”, su kuriomis visa tai atkartos. Todėl kiekvienam svarbiausia yra ne tėvai ir ne vaikai, bet jo antra puselė, vyras arba žmona! Kaip moters meilė vyrui išgelbėjo gyvybę

Laiminga yra ta šeima, kurioje Moteris besąlygiškai atiduoda visą savo dėmesį vyrui, o Vyras – veikloms, darančiomis Moterį laiminga (pvz., rūpinasi ja ir vaikais, tobulina save, gyvenimo erdvę, pasaulį).

Laimingoje šeimoje vyras moteriai pastoviai primena, kad ji jam visiems amžiams Vienintelė , o moteris – kad jis jai Aukščiausias Autoritetas. Vyro žodis – įstatymas, o moters žvilgsnis – nurodymas, į kurią pusę tą įstatymą reikia keisti.

Tokia šeima augina daug laimingų vaikučių, apsupta seneliais, močiutėmis, ištikimais draugais, gerais kaimynais, ir gyvena Meilės Erdvėje, it Rojaus Sode.

Laiminga Šeima kuria Jaukumą – tai, kas daro gyvenimą be galo mielu, bet ko neįmanoma aprašyti jokiais žodžiais:

Laiminga santuoka pagal Tolkieną

Домик с русской печкой (daina)

Образ счастливой семьи  (video)

Счастливая семья глазами детей  (video)


Kaip Kurti Šeimą
Laiminugų Šeimų Pavyzdžiai
Nelaimingos šeimos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *