Žemė Reaguoja į Žmonių Veiklą

Nemažai biblinių šaltinių nurodo, kad Žemė apsivalo nuo amoralios elgsenos žmonių – prisiminkim kad ir didyjį potvynį, kai Nojus pasistatė laivą, arba Sodomos ir Homoros miestus, sudegintus ugnyje.

Daugelis Pasaulio geofizikų sutinka, kad visos globalios katastrofos – uraganai, žemės drebėjimai, cunamiai, ir bendrai klimato kaita – yra Žemės Planetos atsakas į žmonių amoralumą.

Pagrindiniai Žemės dirgikliai – atominiai sprogimai, giluminiai gręžimai, požeminių išteklių ekspluatacija, toksinių medžiagų požeminis laidojimas, atliekų miškų kirtimas, žemės erozija, pelkių ir ežerų nusausinimas, upių vagų keitimas, bendras oro ir vandens užterštumas

Kai kurie ekspertai aiškina dažnus šachtų sprogimus tuo, kad taip Žemė ginasi nuo jos struktūros ardymo

Skyriuj apie Žemės Kvėpavimą minėjom, kad aplink didelius miestus susidaro „neigiamos” energetinės zonos, panašios į geopatogenines (pagal ИЗМИРАН – Rusijos Mokslų Akademijos Žemės Magnetizmo Instituto – profesoriaus Lugovenko grupės tyrimus).

Taip pat pastebėta, kad karų ir revoliucijų metu atitinkamų šalių teritorijose padidėja agresyvumo energija. Pvz., antro pasaulinio karo metu visoje Vakarų Europoje ženkliai padidėjo letalinių avarijų skaičius, o kitose (nekariaujančiose) Pasaulio dalyse – atvirkščiai, letalinių autoįvykių sumažėjo. Panašus efektas pastebėtas ir Lietuvos nepriklausomybės judėjimo, Gruzijos „oranžinės” revoliucijos, Ukrainos karo metu, ir t.t. (Kam įdomu, galiu atsiųst tyrimą ta tema)

Bet žmogus gali sukurt ir teigiamas zonas. Paskutinio Irako karo metu Bagdade įsigalėjo suirutė. Tada keli tarptautiniai intitutai iš Amerikos, Indijos ir Rusijos bendromis jėgomis suorganizavo sekantį eksperimentą. Į Bagdadą suvažiavo keliasdešimt tūkstančių šviesios valios žmonių, nusiteikusių vienu metu skleist pozityvias mintis. Rezultatas toks, kad dvi dienas Bagdade nebuvo jokių karo veiksmų, chuliganiškų išpuolių, plėšimų, anei kitokių suirutės požymių. Dar neprasiodėjus eksperimentui, dalyvių registracijos metu vienas iš daugelio prietaisų – švytuoklė – ėmė „suptis”. Tai reiškia, kad pozityvios mintys sukuria „realias energijas”. Tiesa, tokiu būdu karo nepavyko nutraukti, nes tamsių jėgų persvara buvo akivaizdi – po kelių dienų vėl prasidėjo karo veiksmai.

1960-tųjų pradžioje grupė mokslininkų, vadovaujama prof. Kuznecovo, atliko tyrimus, kurių eigoje tiesiogine prasme kreipėsi mintimis į Žemę, prašydami ją patvirtint jos gyvumą – lokaliai pakeist aplinkos temperatūrą, oro ir vandemns judėjimo greitį. Daugeliu atveju tie prašymai buvo išpildyti, tačiau rezultatai platesniai publikai pristatyti nebuvo.

Anastasija rašo, kad aštuonesdešimtaisiais Žemę išgelbėjo nuo katastrofos milijonai žmonių – sodininkų, kurie su meile ėmė sodinti daržus ir vaismedžius. Taippat Žemę gydo paprasčiausiai šviesios mintys – ypač tos, kurios ją apgaubia šviesia šiluma iš visų pusių, it mažytį kūdikėlį!

Taippat žinoma, kad Žemė suteikia jėgų bet kuriam žmnogui, vaikčiojančiam basom, sodinančiam medelius, puoselėjančiam darželį ar sodelį. Jei žmogus pasodina didesnį sodą, ta vieta tampo jo „jėgos vieta”.  Senovės rusų „bylinose” dažnas epizodas, kai ant Žemės partrenktas karys iš jos gauna jėgų, o tada pašokęs ant kojų nugali visus priešus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *